Всеукраїнський молодіжний форум «МолоДійТе!»

[if {option-img}=true] Всеукраїнський молодіжний форум «МолоДійТе!» [/if {option-img}=true]

27 Sep 2021

1422

0

25-26 вересня 2021 р. у м.Тернопіль пройшла масштабна подія - Всеукраїнський молодіжний форум «МолоДійТе!», в якому прийняли участь Голова Студентського наукового товариства Одеського інституту МАУП, студент 2-го курсу магістратури спеціальності «Право» Арсеній Гаврилюк та випускниця Поліна Ліхашева, які є членами Молодіжної ради при Одеському міському голові.

Серед головних тем, що обговорювалися на форумі були: участь молоді в житті міста і країни, національно-патріотичне виховання, волонтерство, спорт, мистецтво, духовність молоді, професійна орієнтація та наука.

Відбулася панельна дискусія на тему «Що треба молоді сьогодні?» щодо обговорення ключових проблем, які є актуальними для молоді, до якої долучився міський голова м.Тернопіль Сергій Надал.

Також учасники події прослухали лекції від провідних спікерів України, серед яких: Олександр Ярема - державний секретар Кабінету Міністрів України; Сергій Притула - телеведучий, волонтер, громадський та політичний діяч; Олег Сєнцов - кінорежисер, сценарист та письменник, громадський активіст; Тарас Тополя - соліст популярного гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні, співзасновник БФ «Вільні ЮА» та інші.

В рамках заходу для присутніх виступили тернопільські гурти «E-ho» та «Hunky dory», Клуб історичної реконструкції «Патріот» з фаєр-шоу, а хедлайнером форуму став відомий український гурт Kalush.

Цьогорічний форум є підсумком двох років статусу «Молодіжна столиця України – Тернопіль», і уже 26 вересня на Театральному майдані відбулася передача статусу від м.Тернополя місту Острог.

Всеукраїнський молодіжний форум «МолоДійТе!»
Всеукраїнський молодіжний форум «МолоДійТе!»
Всеукраїнський молодіжний форум «МолоДійТе!»
Всеукраїнський молодіжний форум «МолоДійТе!»
Вернуться