Навчально-науковий інститут права імені князя Володимира Великого

[if {option-img}=true] Навчально-науковий інститут права імені князя Володимира Великого [/if {option-img}=true]

20 авг 2020

1050

0

Сьогодні нам пощастило дізнатись про переваги навчання й підготовку правників нового покоління Навчально-наукового інституту права імені князя Володимира Великого. Про них нам розповідає  директор інституту, доктор юридичних наук, професор Кислий Анатолій Михайлович. 

–  Розкажіть, будь-ласка, про історію заснування Інституту.

– Інститут заснований у 1994 р. рішенням Міжгалузевої акредитаційної комісії та наказом Міністерства освіти і науки України за підтримки  Національної Академії служби безпеки України.

–  За якою формою та спеціальностями Інститут здійснює підготовку?

– Наш Інститут здійснює підготовку бакалаврів й магістрів за денною та заочною формою навчання за спеціальностями: «Право» й «Правоохоронна діяльність». На сьогодні розглядається відкриття ще однієї спеціальності «Державне забезпечення національної безпеки» на базі новоствореної кафедри «Національна безпека».

–  Які кафедри діють у складі Інституту?

– Навчально-методичну, науково-дослідну та виховну роботу в Інституті забезпечує п’ять кафедр, а саме: «Кафедра теорії держави і права та конституційного права», «Кафедра цивільного та господарського права», «Кафедра правоохоронної та антикорупційної діяльності», «Кафедра адміністративного, фінансового та банківського права» та «Кафедра національної безпеки». В інституті також було створено три спеціалізовані вчені ради: «Господарське право, господарсько-процесуальне право», «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», «Кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність».

–   Якими базами практики забезпечує студентів Інститут?

– Студенти мають змогу поглибити свої теоретичні знання в юридично-консультаційному центрі «Центральна юридична клініка». Наш центр допомагає студентам на практиці здобути знання й навички роботи з юридичними документами та надати допомогу соціально незахищеним громадянам з питань цивільного, трудового, житлового й цивільного права. Очолює центральну юридичну клініку кандидат юридичних наук  Станкович Михайло Іванович.

–  Де випускники зможуть працювати після здобуття вищої освіти?

– Випускники можуть знайти себе у різних напрямах правоохоронної діяльності, органах прокуратури, СБУ, органах державної виконавчої й судової влади, адвокатурі на підприємствах, установах та організаціях, що забезпечують юридичне супроводження.

–  Чи беруть студенти активну участь у спортивній й творчій роботі Інституту?

– Так, наші студенти беруть активну участь в життєдіяльності Інституту. Щорічно обираємо голову й актив Студентської ради. Вони проводять різні організаційні, культурні й спортивні заходи.

–  Щоб Ви порадили майбутнім студентам?

– Одразу засвоювати навчальні дисципліни й не боятись отримувати якісну освіту. Більшість випускників дякують за отриману освіту та випускаються кваліфікованими спеціалістами й реалізують здобуті знання на практиці.

Повернутися