Медичні спеціальності у МАУП: практика починається в альма-матер

[if {option-img}=true] Медичні спеціальності у МАУП: практика починається в альма-матер [/if {option-img}=true]

19 мая 2021

65

0

Вже кілька років Міжрегіональна Академія управління персоналом розширює перелік спеціальностей галузі знань «Охорона здоров’я». Зараз в Академії створено потужні бази для підготовки стоматологів, лікарів-психологів і фармацевтів. Для цього було залучено провідних фахівців галузей, досвід яких підкріплюється власними ресурсами Академії, що дозволяють студентам займатися науково-дослідною роботою та практикуватися безпосередньо у навчальному закладі.

Стоматологія

На стоматологічному факультеті МАУП готують фахівців за кваліфікаціями: стоматолог-ортопед, хірург, терапевт, ортодонт і дитячий стоматолог. Професорсько-викладацький склад факультету утворено із досвідчених науковців-практиків.

Особливою перевагою факультету є наявність власної стоматологічної клініки, де студенти старших курсів проходять практику з реальними пацієнтами. Це сприяє швидкості та ефективності навчання, забезпечуючи випускників факультету не лише дипломом, а й конкретним досвідом роботи.

Для студентів молодших курсів, які тільки-но починають опановувати теорію, діє спеціальний фантомний кабінет, де вони можуть на надсучасних фантомах робити перші практичні кроки, що передуватимуть їх роботі в клініці.

Відео-презентацію переваг навчання на факультеті Стоматології МАУП можна переглянути за посиланням.

Медична психологія

Факультет «Медична психологія» готує майбутніх фахівців надзвичайно затребуваної кваліфікації «Лікар-психолог».

На його базі створено сучасні умови для навчання: студенти отримують глибокі базові знання з медицини у спеціалізованих аудиторіях з хімії, фізики та схемотехніки, фармакології та клінічної фармації. Для опанування фахових дисциплін на факультеті діють лабораторії психотерапевтичної,  загальної, практичної та медичної психології.

Сучасні психологічно-терапевтичні методи студенти вивчають і практикують у таких наукових гуртках, як «Медична психологія. Арт-терапія. Психокорекція. Реабілітація», «Дитяча психологія та патопсихологія», «Психологія травми» тощо.

Окрім того, майбутні лікарі-психологи отримують можливість займатися науково-дослідною діяльністю та публікувати результати своїх досліджень і тези доповідей з наукових конференцій у щоквартальному науковому часописі СНТ «GAUDEAMUS», «Академічна студія» та міжнародному науковому виданні «Психологічне здоров’я».

Фармація

Для майбутніх фармацевтів у МАУП створено всі умови: від вивчення теорії до здобуття практичних навичок у провідних фармацевтичних компаніях України.

Навчання студентів фармацевтичного факультету проходить у сучасних хімічних лабораторіях, анатомічних та фізичних кабінетах. Для опанування фахових дисциплін в Академії діють спеціалізовані аудиторії навчальної аптеки.

МАУП повністю забезпечує майбутніх фармацевтів практичним досвідом. Відтак, студенти старших курсів працюють на фармацевтичних виробництвах Києва та в аптеках провідних аптечних мереж. Це дозволяє не лише закріпити знання, а й отримати перший досвід роботи за спеціальністю вже під час навчання.

Для всебічної підготовки спеціалістів усіх медичних спеціальностей МАУП уклав договори з клінічними базами медичних закладів Києва. Усі випускники Академії отримують диплом державного зразка, який дозволяє працювати в приватних і державних медичних закладах та на аптечних виробництвах.

 

Якщо Ви хочете відчути всі переваги навчання в легендарному українському виші, стати частиною великої і дружної сім'ї МАУП і отримати знижку 20% на навчання, зареєструйтесь на спеціальному сайті http://med.maup.com.ua/. Незабаром з Вами зв'яжеться співробітник Академії і проконсультує щодо всіх деталей вступу та навчання на медичних спеціальностях в МАУП.

Крім того, вже другий рік поспіль Академія надає українцям унікальну можливість участі у вступній кампанії онлайн. Тепер стати студентом можна, не витрачаючи часу на дорогу і черги, уникаючи натовпу. Перебуваючи в будь-якому місті України з доступом до інтернету, вибирайте одну з медичних спеціальностей і одразу подавайте документи на вступ. Подробиці про онлайн-вступ Ви можете дізнатися за посиланням.

Якщо хочете познайомитися з МАУП особисто, приходьте на День відкритих дверей 29 травня. При персональному спілкуванні зі співробітниками Академії не виникне труднощів із вибором свого шляху професійної медичної кар'єри і, зрозуміло, що в цьому випадку також актуальна знижка на навчання 20%!

Обирайте МАУП та станьте на крок ближче до своєї мрії!

 

Телефони приймальної комісії:

(093) 490-490-0 (Viber, WhatsApp)

(096) 490-490-0

Відкрийте себе в МАУП!

Повернутися